СТВОРЕННЯ САЙТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НЕДОРОГО

Навіщо і який потрібен сайт? Однозначної думки може і не бути, але ясно одне – прогрес в світі змушує нас грати за його правилами. І одне з цих правил було пов’язано з появою інтернету.

СТВОРЕННЯ САЙТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НЕДОРОГО ми дуже хочемо виконувати для Вас комплекс послуг по створенню, просуванню (розкрутка) і адміністрування Вашого сайту в двигуні пошуку Яндекса Google!
А ТАКОЖ МИ СТВОРЮЄМО САЙТИ І ПО ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ, ДЕШЕВШЕ НІЖ У КОНКУРЕНТІВ, У НАС ВИ НЕ Переплачувати Веб-студія ЗА ЗМІСТ ОФІСУ, МИ ПРАЦЮЄМО НА ПРЯМУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!
Cоздание разработка сайта Хмельницкий

А також здійснюємо створення сайтів НЕДОРОГО у всіх містах України (Росії): Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Крим, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Кременчук, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла-Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов’янськ, Сєверодонецьк, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Алчевськ, Лисичанськ, Євпаторія, Кам’янець-Подільський

Сайт потрібен кожному під його особисті потреби: комусь він потрібний просто щоб був, щоб і у нього було своє місце під сонцем на просторах інтернету, хтось використовує сайт для того, щоб висловлювати, ділитися з іншими своїми думками або ідеями, є ті, хто використовує сайт як сховище відео, аудіо, ігрових, програмних та інших ресурсів, величезна кількість людей або компаній використовують сайт, як рекламний майданчик, візитку фірми або ж для продажу готової продукції … Можна перераховувати ще довго, але висновок такий – сайт може служити Вам розвагою, додавати плюси до Вашого престижу або ж піднімати Ваш добробут, АЛЕ головне, щоб він був корисний!

Якщо Ви вже вирішили, що сайт Вам необхідний, але не знаєте з чого почати, то перше, що треба зробити – визначитися з типом сайту. Для цього я рекомендую прочитати статтю про те, які бувають сайти. У статті присутня короткий опис типів / категорій сайтів.

Припустимо, визначилися … Наступне питання, яке необхідно розглянути – це ті компоненти сайту, які Вам будуть необхідні (форуми, гостьові, опитування і т.д.). Передбачте все, але постарайтеся без надмірностей – недогляд компонентів при створенні сайту веде до додаткових витрат, якщо раптом вони понадобяться в майбутньому, а надмірність – до зайвих витрат вже сьогодні.

Є? Переходимо до питання, яке особливо хвилює кожного, хто збирається стати власником веб-сайту – це його дизайн сайту. Тут важливо не переборщити! Звичайно, можна напхати сторінки неймовірно гарною графікою або Flash-анімацією, з миготливими кнопочками і блискучими блискавками, але це далеко не завжди буває корисно, важливіше контент сайту в цілому. По-перше, велика кількість графіки може помітно гальмувати завантаження сторінки, що буде сильно дратувати власників не швидкісного інтернету. По-друге, те, що буде здаватися Вам привабливим, може дратувати очей деяких Ваших відвідувачів. По-третє, графіка може відволікати від головного інформаційного вмісту сайту. Зайде людина, поахает над неземною красою і піде далі, не помітивши, наприклад, що серед усієї цієї «краси» у правому нижньому куточку сторінки є акція – «Знижка на всі товари 99,9%». Прикро? Але ж Ви так хотіли цим залучити клієнта. Тому «розмальований» сайт, покаже який молодець дизайнер, але, на Вашому велике розчарування, він не буде відображати обличчя Вашої компанії або ж Ваше особисте «Я». Інформаційне вміст сайту – куди як важливіше і для більшої відвідуваності (сайти індексуються пошуковими системами не по картинках, а по тексту), і для того, щоб людина захотіла повернутися до Вас ще раз. Я не проти красивою графіки, але для багатьох відвідувачів, та й для Вас, як адміністратора, важливіше те, наскільки сайт зручний у користуванні. Для Ваших гостей, наприклад, важлива зручна і зрозуміла навігація по сайту, правильне розміщення і подача інформації. Для Вас – зручна адміністративна частина, щоб Ви могли без праці самостійно додавати, змінювати і видаляти інформацію на Ваших сторінках. З цього можна зробити висновок, що хороший сайт – це збалансована графіка + хороший інформаційний контент + комфорт для відвідувачів + зручне адміністрування.

І ще одне питання, яке необхідно обговорити – хто буде робити сайт. Це питання щільно пов’язаний з питанням про ціну. Упевнений, що і в інтернеті, і на вуличних стовпах чи метро, ​​Ви без зусиль знайдете оголошення типу «Сайт від 50 у.о.». Який-небудь Вася Пупкін на швидку руку зверстаємо Вам сайтик, може бути навіть по викачаного з інтернету шаблоном, і урочисто вручить його Вам. І добре, якщо він буде робочий. А якщо через місяць почнуть з’являтися проблеми? Не хочу образити студентів або ж домашніх самоучок (серед них є гідні майстри), але зазвичай, отримавши свої 50 у.о., цей Вася Пупкін

Оставить комментарий